Prognozujemy PIĘKNĄ POGODĘ!

Aktualności

Prognozujemy PIĘKNĄ POGODĘ!
Autor: maxflorec
Ilość wyświetleń: 3094
Data dodania: 08/11/2013

Skorup serwuje nam dziś potrójną premierę. Na półkach sklepowych pojawił się właśnie najnowszy album rapera zatytułowany PIĘKNA POGODA. Do sieci trafiły natomiast dwa promujące go filmy – „Prognoza PIĘKNEJ POGODY Skorupa” i klip do utworu „Taki”. W pierwszym z nich leje deszcz, w drugim leje się krew...

PIĘKNA POGODA to już czwarte solowe wydawnictwo Skorupa. Zawiera 17 świeżych utworów, z których każdy jest rozprawą z własnymi emocjami, wspomnieniami i fantazją artysty. Wśród nich znajdują się np.: będący powrotem do lat 80., czasów Solidarności
i szczytu popularności Lady Pank, „Adapter Daniel”, Świata ciekawość”, do którego powstało specyficzne „swojskie wideo” czy „Taki”, gdzie gościnnie pojawia się Lilu wraz z Jareckim. Dziś premiera teledysku do tego ostatniego.

Hip-hop inspirowany polskimi obyczajami, historie wywiedzione z lokalnych miejsc publicznych i ich autorska interpretacja – tak swoją czwartą płytę opisuje Skorup. Dzięki selekcji opartej na dopasowaniu klimatu podkładów do tekstów, a także mnogości autorów beatów, oferuje nam krążek odzwierciedlający szeroką gamę trendów w produkcji muzycznej. Jak przystało na albumy wydawane nakładem MaxFloRec, PIĘKNA POGODA jest owocem pracy wybitnych producentów. Należy do nich m.in. stojący za sukcesem złotej płyty REKONANT grupy Pokahontaz DiNO. Kilka numerów wyprodukował sam Skorup.
Za wszystkie skrecze odpowiada DJ Hopbeat. W muzycznych aranżacjach udzielili się:
na saksofonie – Paweł Piec, na skrzypcach – Tomasz Mucha. Listę gości uzupełniają m.in.: Buka, Bu, Kosmos, Mass Cypher, Masia, Proceente, Łysonżi, Kamelito, Sinsen, Majkel, Esko, Tymin, Peus, Andrzej Skorupa czy Dohtor Miód wnoszący element śląskości.

A skoro już o śląskości mowa, poniżej „Prognoza PIĘKNEJ POGODY Skorupa”, o którą pokusiła się śląska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Patrycja Tomaszczyk-Kindla.

Wydawnictwo otwiera tytułowa „Piękna pogoda”, a zamyka „Złodziej na górze Olimp”. Pełny spis utworów znajduje się w internetowym sklepie MaxFlo. Tam też można zamówić płytę (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/Skorup-Piekna-pogoda/344).

Przygotował: Kajetan Balcer - MaxFloRecPolecani producenci

Statystyki

Użytkowników : 9,860
Online : 0
Pobrano za free : 54,848
Kont płatnych : 7
Stoczono walk : 1,814
Materiałów video : 294
Wszystkich aktualności : 1,693
Wszystkich beat'ów : 16,284
Ukrytych : 8,069
Beat'ów za free : 1,009
Sprzedanych : 5,625
Walk oczekujących : 0
Oczekujących na dodanie : 228
Ilość patronowanych informacji : 1,332
Odsłon strony : 53,145,323
Łącznie odtworzeń : 8,804,793
Suma punktów : 7,583,131
Producenci zarobili : 297,775 PLN
Oddano głosów : 12,167
Wyświetleń video : 9,866,027
Ilość wyświetleń aktualności : 4,333,439